#1 2008-09-07 18:15:12

lesio114

Administrator

7737658
Zarejestrowany: 2008-08-27
Punktów :   

Ep. 1

__________________________________
Chaper1 - by kasienka
Zaczyna się od wspomnień głównej bohaterki która mówi
Y: Oto historia o mnie, o moim życiu i o ty jak zostałam samurajem pragnącym zemsty
Wszystko rozpoczęło się w dniu moich 6 urodzin

Pokazana jest mała dziewczynka z długimi białymi włosami, która zbiera kwiatki nad jeziorem i nuci sobie coś pod nosem

M: Y.....(imię dziewczynki) chodź do domu
Y: Już idę mamo
Dziewczynka szybko zbiera się z ziemi i biegnie w stronę chatki przed którą stoi jej mama,Dobiegłszy do niej daje jej zerwane kwiaty

Y: Proszę mamusi
M: Jakie śliczne kwiatki Bardzo ci dziękuje.A teraz weź dzban i idź po wodę do źródełka
Y: Dobrze
Idąc do źródełka które znajduje się w lesie (w myślach)

Y: Na pewno chciała się mnie na chwilę pozbyć aby przygotować dla mnie niespodziankę urodzinową Pewnie myślą że zapomniałam o moich urodzinach(uśmiecha się) Hmm ciekawe co dostanę może w końcu dostanę strój samurajski bo o mieczu nie mam co marzyć (grymas) Oby zaś nie była to yukata. Tak bym chciała zostać samurajem pomagałabym ludziom

Dookoła widać stare drzewa Dziewczynka dochodzi do źródełka nabiera napełnia dzban i jeszcze szybszym krokiem wraca do domu

Y: O i poproszę tatę aby poćwiczył ze mną walkę na miecze hihi

Kiedy wychodzi z lasu dostrzega kłęby dymu w miejscu gdzie znajduje się jej chatka Gdy wchodzi na górkę zobaczyć co się dzieje z przerażenia upuszcza dzban z wodą i upada na kolana Widzi jak pali się jej dom po chwili kieruje wzrok w prawo i dostrzega grupę jeźdźców którzy krążą wokół jej rodziców Po chwili jeden z nich (jeźdźców) wjeżdża do środka i przebija mieczem najpierw jej ojca a potem jej matkę (dziewczynka patrzy na niego gdy odwraca się do swoich towarzyszy ona dostrzega jego twarz i ją zapamiętuje Po chwili odjeżdżają gdy znikają z jej widoku (pola widzenia) Biegnie do swoich rodziców z nadzieją że nic im się nie stało Kiedy do nich dobiega zaczyna ich szturchać i mówić

Y: Obudźcie się już pojechali nic nam już nie grozi Wstawajcie

Nagle czuje coś mokrego i podnosi ręce na których widzi jakąś czerwoną maź Po chwili pociera do niej że to krew jej rodziców Z przerażenia zaczyna krzyczeć
Po chwili ukazują się mieszkańcy pobliskie wioski którzy dostrzegli dym i dostrzegają zapłakaną dziewczynkę która klęczy w kałuży krwi i pochylającej się nad ciałami jej rodziców.
Koniec chapera1
trzeba wymyślić jeszcze imiona ^^i czekam na opinię
_________________________________________

Gotowy graficznie myślę, że będzie już za tydzień w poniedziałek.
_________________________________________

Ron popraw wszystkie błędy dialogowe włącznie z przecinkami (to twoje zadanie). Oczywiście jak będziesz chciał.

Offline

 

#2 2008-09-07 18:37:26

gohan77

Użytkownik

8883619
Zarejestrowany: 2008-08-26
Punktów :   

Re: Ep. 1

Bardzo dobra historia jednak jeżeli to ma być o rasowo historii Japonii to przecież nawet chłopcy dostawali później miecze a gdzie dopiero taka dziewczynka. Ale zawsze można przymknąć na to oko:)

Muszę jeszcze powiedzieć, że motyw początkowy przedstawiający osobę która opowiada o swojej historii widziałem już w książce Starcraft: Krucjata Libety'ego. Co tu mówić spodobał mi się i tamtej książce i tutaj. Tylko, żeby naprawdę był udany musicie używać regularnych przerywników z osobistymi komentarzami bohaterki i na samym końcu jakieś przemówienie z peuntą.

Nie musimy trzymać się historii. Mało jest opowieści o samurajskich kobietach więc jak najbardziej jestem za. - dop. lesio114

Ostatnio edytowany przez gohan77 (2008-09-07 19:10:21)

Offline

 

#3 2008-09-09 19:37:00

kasienka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-07
Punktów :   

Re: Ep. 1

Ciesze się że chociaż dwóm osobom się podoba^^ i nie wiem czy pisać dalej
Acha i sorry, że nie ma mnie tak często na forum ale mam dużo nauki, ale w weekend postaram się to nadrobić^^

Offline

 

#4 2008-09-09 22:56:13

gohan77

Użytkownik

8883619
Zarejestrowany: 2008-08-26
Punktów :   

Re: Ep. 1

to do jakiej ty szkoły chodzisz, że po pierwszym tygodniu masz dużo nauki?? A tak po za tym to pisz dalej pisz.
No i aha się pisze prze samo "h"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Bali queen elephant boutique villa bolończyk charakter Karwia kartki-komunijne-recznie-robione.eu